Харківська обласна організація ФСТ «Динамо» України щиро вітає з Днем народження харківську динамівку, майстра спорту України міжнародного класу з велоспорту на треку Аллу Білецьку!
Алла — одна з найяскравіших представниць українського трекового велоспорту, яка гідно представляє Харків та Україну на міжнародній арені. Завдяки наполегливості, спортивному характеру та високій майстерності вона неодноразово ставала призеркою юніорських чемпіонатів світу та Європи, здобуваючи вагомі нагороди й прославляючи український спорт.
Своїми досягненнями, цілеспрямованістю та відданістю улюбленій справі Алла є прикладом для молодих спортсменів, а її успіхи — справжня гордість харківського «Динамо».
Бажаємо іменинниці міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, нових спортивних звершень, яскравих перемог та здійснення всіх мрій! Нехай кожен старт приносить впевненість, натхнення та нові приводи для гордості!

