17-18 червня 2023 року в Новоселиці Чернівецької області відбувся чемпіонат України з велоспорту ВМХ в індивідуальній гонці на час та рейсингу серед дорослих, молоді, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат на яких харківські динамівці здобули: 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей.
Переможцями та призерами у нашій команді стали:
- Олександр Щербак: 2 місце в індивідуальній гонці на час, 2 місце у рейсингу серед чоловіків та 1 місце у рейінгу серед молоді до 23 років
- Олександр Курило: 1 місце в індивідуальній гонці на час та 2 місце у рейсингу серед молоді до 23 років
- Юлія Кривобокова: 1 місце у рейсингу серед молоді до 23 років
- Вікторія Тимошенко: 2 місце у рейсингу серед молоді до 23 років
- Тетяна Черкашина: 3 місце у рейсингу серед юніорок
- Іван Радченко: 2 місце в індивідуальній гонці на час та 2 місце у рейсингу серед юнаків 15-16 років
- Максим Ситник: 3 місце в індивідуальній гонці на час та 3 місце у рейсингу серед юнаків 13-14 років
- Валерія Щербак: 3 місце в індивідуальній гонці на час та 3 місце у рейсингу серед дівчат 11-12 років

