З 19 по 24 вересня 2023 року в Києві відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських видах програми серед юніорів і юніорок та юнаків і дівчат, на якому харківські динамівці вибороли 1 золоту, 4 срібних та 2 бронзові нагороди.
Золоту медаль Харківщині принесли Кіра Дубініна та Марина Романенко, які в змаганнях серед дівчат у складі об’єднаної команди перемогли у командній гонці переслідування.
Срібні медалі здобули:
- Кіра Дубініна та Марина Романенко – командний спринт серед дівчат
- Артем Білецький – командний спринт серед юніорів
- Катерина Масюк – командний спринт серед юніорок
- Кіра Дубініна – омніум серед дівчат
Бронзовими призерами стали:
- Катерина Масюк – командна гонка переслідування серед юніорок
- Данило Євтушенко та Роман Циркунов – командна гонка переслідування серед юнаків

