З 12 по 15 вересня у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку серед молоді, юнаків та дівчат, на якому харківські динамівці вибороли: 4 золоті та 1 бронзову медалі.
Всього у змаганнях взяли участь 206 учасників з 18 команд, які представляли 12 регіонів країни. Переможцями та призерами стали:
- Валентин Варгаракин (молодь): 1 місце у командному спринті, 1 місце у спринті та 3 місце у кейрині
- Богдан Данильчук (молодь): 1 місце у кейрині
- Артем Білецький (молодь): 1 місце у командному спринті
- Кіра Дубініна (дівчата): 1 місце у командній гонці переслідування

