28 та 29 жовтня в Житомирі відбулися чемпіонат України з велокросу в змішаній естафеті, а також перший етап чемпіонату країни з велокросу в індивідуальній гонці на короткому крузі, на яких представники Харківського «Динамо» здобули золоту та срібну медалі.
Переможцем чемпіонату з велокросу в індивідуальній гонці на короткому крузі серед юніорів став Артур Нічволодов. Ще дві нагороди харківські велогонщики здобули в змішаній естафеті. В змаганнях серед юніорів Тихон Романченко, Марина Романенко та Артур Нічволодов у складі об’єднаної естафетної команди разом зі спортсменкою з Житомирської області посіли друге місце.

