З 28 лютого по 5 березня в Ужгороді у спорткомплексі «Юність» відбувся Кубок України з важкої атлетики. Всього у змаганнях прийняли участь понад 180 спортсменів із 22 областей України.
Триразовим бронзовим призером турніру стала Захарченко Аліна, яка у ваговій категорії 59 кг у сумі підняла вагу 181 кг (84 кг ривок та 97 поштовх). Бронзовим призером у сумі також стала Тітаренко Юлія (в/к 81 кг). Результат Юлії у сумі 162 кг. Крім того Юлія стала срібним призером у поштовху (90 кг) та бронзовим у ривку (72 кг).
Бронзовим призером став Ніколаєнко Олег, який завершив змагання у ваговій категорії 96 кг з сумою 317 кг. Ще одну бронзову нагороду Олег виборов у ривку (141 кг).

