З 12 по 18 травня 2015 року в Челябінську (Росія) відбудеться чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ. Боротьбу за медалі поведуть і 16 найсильніших українських спортсменів, серед яких чотири представники Харківського «Динамо»: Максим Сухомлін (до 54 кг), Артем Марченко (до 74 кг), Григорій Гусаров (до 68 кг) та Марина Конєва (понад 73 кг).

