З 2 по 5 липня 2015 року у французькому місті Шильтігхейм відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів. Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 53 кілограмів став представник Харківського «Динамо» Олександр Дзюба. На шляху до фіналу Олександр здолав суперників із Росії з рахунком 15:14, Вірменії – 3:0 та Італії – 8:2. Суперник із півфіналу з Іспанії був дискваліфікований, і Олександр вийшов у фінал, де з рахунком 19:12 переміг Мухамеджан Гоекча з Німеччини і завоював європейське золото.

