З 4 по 7 квітня у Вінниці відбувся чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай, переможцями якого стали харківські динамівці. За медалі чемпіонату змагалися 320 учасників з 15 областей країни.
Єгор Скуріхін посів перше місце у вагова категорія до 81 кг, Дмитро Шелесько виборов «золото» у вагова до 57 кг, а Аліна Ломова піднялась на першу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 60 кг. Крім того підопічні Дмитра Костянтинова та Руслан Кушніренко здобули право приймати участь у чемпіонаті світу, який відбудеться в Греції у червні цього року.

