У місті Лутракі (Греція) з 24 по 26 травня відбувся чемпіонат Європи з сумо серед дорослих та молоді U23 і U21, на якому успішно виступила українська команда. Участь в змаганнях приймали 260 спортсменів з 16 країн, а за їх підсумками збірна України посіла перші командні місця в усіх вікових категоріях U21, U23 та серед дорослих, завоював спільними зусиллями 32 золоті, 17 срібних та 21 бронзову нагороди.
Вагомий внесок в успіх збірної внесли харківські динамівці, на рахунку яких було 9 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.
Чемпіонами та призерами серед дорослих стали:
- Ірина Пасічник – 1 місце в командних змаганнях та 2 місце у абсолютній ваговій категорії.
- Софія Бординських – 1 місце у вазі до 60 кг.
- Демід Караченко – 1 місце у вазі до 85 кг.
- Алфес Долідзе – 1 місце у вазі до 92 кг.
- Тетяна Караченко – 2 місце у вазі до 73 кг.
- Алевтина Ляшенко – 3 місце у вазі до 50 кг.
- Олена Нікітінська – 3 місце у вазі до 65 кг.
В категорії U23 медалі здобули:
- Олена Нікітінська – 1 місце у вазі до 65 кг та 1 місце у командних змаганнях.
- Софія Бординських – 1 місце у вазі до 60 кг.
- Олександр Примеченко – 2 місце в абсолютній ваговій категорії, 3 місце у ваговій категорії до 92 кг і 3 місце в командних змаганнях.
- Нікіта Каневський – 3 місце в абсолютній ваговій категорії.
- Алевтина Ляшенко – 3 місце у вазі до 50 кг.
Серед спортсменів U21 переможцями та призерами стали:
- Анна Фоміцька – 1 місце в командних змаганнях та 2 місце ” у вазі до 75 кг.
- Софія Бординських – 1 місце у вазі до 60 кг.
- Алевтина Ляшенко – 2 місце ” у вазі до 50 кг.
- Нікіта Каневський – 3 місце у командних змаганнях.

