З 10 по 12 листопада у швейцарському Ренані відбувся чемпіонат Європи з сумо серед кадетів та юніорів, на якому харківські динамівці здобули 1 золоту, 4 срібні та 1 бронзову медалі.
В змаганнях серед кадетів (U15) Вселовод Козирєв виборов срібні медалі в абсолютній ваговій категорії та у вазі понад 85 кг, а також взяв «срібло» у командних змаганнях разом з іншими партнерами по збірній України.
Чемпіоном Європи серед юніорів (U18) став Нікіта Каневський, який в складі збірної України переміг у командних змаганнях. В змаганнях серед юніорок Алефтина Ляшенко виборола «срібло» у ваговій категорії до 50 кг, а Валерія Молодецька посіла третє місце у вазі до 70 кг.

