З 19 лютого по 23 лютого 2020 року в місті Черкаси, відбувся чемпіонат України зі стрільби з луку в приміщенні серед кадетів 2003-2005 р.н. і молодше та 2006 р.н. і молодших. У змаганнях взяли участь спортсмени у категорії класичного луку з 11 областей України.
У командній першості серед кадетів 2003-2005 року народження третє місце посіла команда «Харківська-1», у складі якої виступав харківський динамівець Ярмак Дмитро. Харків’яни поступились другим місцем команді з Сумської та першим команді з Львівської області.

