З 26 по 30 вересня у Києві відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, на якому представник харківського «Динамо» Владислав Грико виборов чотири нагороди. Владислав Грико виборов “золото” у вправах на поперечні, став другим у вправах на кільцях та у багатоборстві, а також посів третє місце у вільних вправах.

