На чемпіонаті світу з водних видів спорту, який у ці дні проходить в угорському Будапешті, збірна України із синхронного плавання виборола ще дві бронзові медалі. Їх у скарбничку української команди принесли представниці Харківського «Динамо» Анна Волошина та Єлизавета Яхно. У довільній програмі соло Анна Волошина, отримавши за свій виступ від суддів 93.3000 балів. Перше місце було за росіянкою Світланою Колесніченком (96.1333 бали), а друге посіла іспанка Вона Карбонель (95.0333 бали).
Ще одна бронзова нагорода була завойована нашими дівчатами у довільній програмі дуетів. Кваліфікаційний раунд змагань Анна Волошина та Єлизавета Яхно завершили у трійці лідерів набравши 93.2667 балів. У фіналі бронзова інтрига продовжувалась до останнього. Головними конкурентками за нагороди для наших дівчат стали японки, котрі виступали після українок. І перевершити виступ наших співвітчизниць представницям Японії не вдалося (93.1333 бали). Перше місце посіли росіянки (97.0000 балів), другим став китайський дует (95.3000 балів).
Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів з черговим досягненням та бажаємо подальших перемог!


