Шановні спортсмени-динамівці! Ви отримали почесне право представляти нашу країну і Харківщину на головній спортивній події чотириріччя! Для вас це не тільки можливість продемонструвати свої сили і високу спортивну майстерність, але також велика відповідальність! Кожен з вас пройшов непростий шлях відбору на Олімпіаду, захищаючи честь країни на чемпіонатах світу, Європи та інших найбільших міжнародних турнірах.
Попереду – новий етап – Олімпійські ігри в Токіо, до яких ви готувалися протягом чотирьох років.
Мільйони співвітчизників вірять в вас, вашу силу духу і волю до перемоги. Вам випала честь стати продовжувачами славних динамівських традицій, закладених нашими великими олімпійцями минулих років. Бажаю вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, впевненості в своїх силах і яскравих перемог на спортивних аренах Ігор XXXII Олімпіади в Токіо!
Голова ХОО ФСТ «Динамо» України,
полковник поліції Андрій Рубель

