26 червня 2015 року у «Музеї спортивної слави» Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України зустрічали переможця перших Європейських ігор Віктора Рубана. Першим привітав чемпіона заступник голови обласної організації “Динамо” Валерій Вікторович Разін. Він побажав зберегти цей переможний настрій та спортивну форму до Олімпійських ігор 2016 року та повернутися з олімпіади з медаллю тієї самої гідності. Віктор Рубан дав невелике інтерв’ю засобам масової інформації.



