З 11 по 13 грудня 2015 року у Дніпропетровську відбувся Кубок України з плавання, на якому представники Харківського «Динамо» здобули 3 медалі. Участь у змаганнях взяли 387 плавців із 14 областей України та міста Києва. Дар’я Степанюк посіла перше місце на дистанції 50 м вільним стилем (0:25.51) та друге місце на дистанції 100 м вільним стилем (0:56.15). Анастасія Малявіна стала другою на дистанції 200 м комплексним плаванням (2:20.84).

