З 16 по 19 квітня 2015 року у харківському басейні «Акварена» відбувся чемпіонат України з плавання серед дорослих та молоді, на якому спортсмени, які представляють Харківську обласну організацію «Динамо», здобули 6 медалей.
У змаганнях брали участь понад 500 найсильніших плавців із 20 областей України та міста Києва. Дар’я Степанюк стала першою на дистанції 50 м вільним стилем (0:25.70) та другою на дистанції 100 м вільним стилем (0:56.70). Анастасія Малявіна здобула «золото» на дистанції 200 м брасом (2:29.05) та «бронзу» на дистанції 100 м брасом (1: 09.69).
У жіночій естафеті на дистанції 4х100 комплексним плаванням Анастасія Малявіна та Дар’я Степанюк, а також харків’янки Марина Колесникова та Валерія Гунченко були другим (4:21.66).

