З 7 по 9 квітня у Львові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд територіальних організацій Товариства. У змаганнях прийняли участь 81 спортсмен з 18 обласних та Київської міської організацій Товариства «Динамо».
Харківські динамівці успішно виступили на цих змаганнях, здобувши друге загально-командне місце. В особистому заліку харківські динамівці вибороли 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову нагороди.
Золоту нагороду виборов Олександр Рибін (в/к 85 кг). Срібні нагороди здобули Вячелав Шудров (в/к 68 кг) та Володимир Поручіков (в/к 95 кг). А бронзовим призером змагань став Роман Бондарєв (в/к 95 кг).
Вітаємо харківську команду з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!



