У місті Йорк (Велика Британія) з 14 по 17 травня відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів. У престижних міжнародних змаганнях у складі збірної України яскраво проявили себе представники Харківського «Динамо», які повертаються додому з комплектом європейських нагород.
Одним із головних героїв турніру став динамівець Роман Бондарєв. У ваговій категорії до 95 кг серед дорослих спортсмен виборов срібну нагороду у вправі «ривок», показавши результат 165 підйомів. Крім того, харків’янин став чемпіоном Європи у дисципліні «довгий цикл», де виконав 77 підйомів, а також допоміг збірній України здобути «золото» в естафеті.
Вдалим став виступ і для Вячеслава Шудрова. Представник Харківського «Динамо» у ваговій категорії до 68 кг посів друге місце у вправі «довгий цикл», зафіксувавши результат 45 підйомів.
Ще одну срібну медаль до скарбнички української команди приніс Олександр Рибін. У ваговій категорії до 85 кг спортсмен став віцечемпіоном Європи у «довгому циклі» з результатом 83 підйоми. Також у складі збірної України він виборов золоту нагороду в естафеті.
Серед ветеранів успішно виступив динамівець Олександр Галашко. У віковій категорії до 55 років та ваговій категорії понад 85 кг він здобув срібну медаль у поштовху та бронзову — у ривку.
Виступ харківських спортсменів вкотре підтвердив високий рівень школи гирьового спорту Харківського «Динамо» та їхню конкурентоспроможність на міжнародній арені. Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом на чемпіонаті Європи та бажаємо нових перемог і рекордів!

