З 17 по 23 липня 2017 року у Чернівцях пройшли поєдинки головного внутрішнього старту року для боксерів у віковій групі «Юніори», а саме – Чемпіонату України з боксу. За результатами змагань визначились найсильніші боксери країни, які незабаром представлятимуть Україну на провідних світових боксерських змаганнях. Загалом у чемпіонаті взяли участь 262 боксери з 19 областей України та міста Києва. У підсумковому медальному заліку абсолютну першість здобули боксери Київської області, на другому та третьому місцях опинилися команди Черкаської та Вінницької областей відповідно.
Харківська команда у командному заліку посіла сьоме місце з однією золотою та однією срібною медалями, які вибороли представники Харківського «Динамо». У ваговій категорії до 48 кг чемпіоном України став Павло Коваленко (вихованець ХОВУФКС), який на шляху до золотої медалі здолав Любомського Євгена з Вінницької області, донеччанина Карнаушенка Богдана, Волочилова Кирила з Херсонської області та у фіналі Гермаківського Валентина з Чернівецької області.
Трохи не вистачило до золота Васютіну Роману (вихованець ДЮСШ м. Балаклія), який у ваговій категорії до 80 кг здолав Салабай Дениса з Хмельницького, киян Дениса Сіденка та Євгена Воронцова, але у фіналі поступився Руслану Шаповалову з Київської області.
За результатами змагань визначились найсильніші боксери нашої держави, які незабаром представлятимуть нашу країну на провідних світових боксерських змаганнях.

